بهتاش فریبا: عیار استقلال مقابل پدیده معین می گردد، تیم به یک میاندار باتجربه احتیاج دارد و جپاروف خیلی به تیم یاری می نماید

به گزارش وبلاگ عینکی باهوش، بهتاش فریبا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال معتقد است عیار آبی پوشان در دیدار مقابل پدیده تعیین خواهد شد.

بهتاش فریبا: عیار استقلال مقابل پدیده معین می گردد، تیم به یک میاندار باتجربه احتیاج دارد و جپاروف خیلی به تیم یاری می نماید

به گزارش وبلاگ عینکی باهوش ، بهتاش فریبا درباره پیروزی 5 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل سپیدرود رشت و روند خوب آبی پوشان گفت: پس از بازی مقابل ماشین سازی گفتم درست است که یک امتیاز گرفتیم، اما روند رو به رشد بازیکنان به خوبی دیده شد. ما در آن مسابقه موقعیت های خوبی داشتیم و دو توپ به تیر دروازه زدیم. روی کاغذ بازی های آسان تری داشتیم و چون دیدار مقابل پدیده بازی آخر ما در نیم فصل شد، گفتم ما با ادامه این روند 12 امتیاز می گیریم. خدا را شکر می کنم که از سه بازی قبلی، 9 امتیاز گرفتیم و تنها بازی با پدیده مانده است.

وی با تمجید از تیم فوتبال پدیده خراسان توضیح داد: به یحیی گل محمدی و تیمش تبریک می گویم. چند بازی پدیده را دیدم و واقعاً لذت بردم. بازیکنان این تیم به خوبی جمع می شوند، شوت می زنند و سرعت دارند. فکر می کنم اگر گرفتاری مالی این باشگاه حل گردد، پدیده جزو تیم های مدعی خواهد بود. ما سپیدرود، استقلال خوزستان و صنعت نفت را شکست دادیم. استقلال خوزستان را یک بر صفر بردیم که در این مسابقه بیش از هفت موقعیت گل داشتیم.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال با اشاره به شرایط نامطلوب سپیدرود رشت مقابل شاگردان شفر گفت: تیم علی کریمی هم روز خوبی نداشت و با از دست دادن دفاع وسط تیم شان در بازی قبل، سپیدرود به هم ریخت. ما نیز چون به گل زودهنگام رسیدیم، پنج گل زدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم به ثمر برسانیم. شرایط روحی استقلال خیلی خوب شده است و منتظریم بازیکنان مصدوم نیم فصل به تیم اضافه شوند. ما داریوش شجاعیان، محسن کریمی و مرتضی آقاخان را داریم که در نیم فصل دوم می توانند برای استقلال به میدان بروند.

فریبا در خصوص اینکه استقلال تاکنون مقابل تیم های پایین جدولی به برتری رسیده است، گفت: درست است. بازی های لیگ برتر شرایط متفاوتی با هم دارند. به این خاطر گفتم 12 امتیاز که بازی با پدیده آخر برگزار می گردد. پیروزی در این سه مسابقه که روی کاغذ آسان تر بودند، شرایط روحی استقلال را تقویت نموده است و تیم می تواند سه امتیاز بازی با پدیده را به دست بیاورد.

یکدستی، همدلی و هماهنگی تاکتیکی که استقلال در این سه بازی داشته است، می تواند ادامه دار باشد.، وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، با بیان این جمله اظهار داشت: در نیم فصل به احتمال زیاد، تغییراتی در لیست تیم اعمال می گردد و باشگاه می تواند چند بازیکن بین المللی جذب کند. به نظر من برای لیگ قهرمانان آسیا، احتیاج زیادی به یک هافبک بازیساز و یک مهاجم تمام عیار داریم. اگر پدیده را شکست دهیم، می توانیم در نیم فصل دوم به شکل یک مدعی ظاهر شویم.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درخصوص اینکه عیار این تیم در بازی مقابل پدیده معین می گردد، گفت: حتماً همین طور است.

فریبا در واکنش به بازگشت احتمالی جپاروف به استقلال گفت: نظر شخصی من این است که استقلال مهاجم دارد. تبریزی مهاجم باتجربه ای است، سال گذشته نفر دوم آقای گلی مسابقات را کسب کرد و در لیگ قهرمانان آسیا نیز بازی نموده است. روح الله باقری خوب گل می زند و مهاجمان دیگری چون صیادمنش، محسن کریمی، شجاعیان و آقاخان داریم. استقلال بیشتر به یک هافبک باتجربه بازیساز احتیاج دارد تا پاس های آخری را که با یک بغل پا تبدیل به گل می شوند، بدهد. چنین بازیکنی می تواند به موقع وقت را تلف کند و به بازی عمق یا عرض دهد. ما به یک میاندار باتجربه احتیاج داریم. ما جلساتی در کمیته فنی خواهیم داشت و نظر خود را می گوییم. به نظر من جپاروف می تواند خیلی به استقلال یاری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بهتاش فریبا: عیار استقلال مقابل پدیده معین می گردد، تیم به یک میاندار باتجربه احتیاج دارد و جپاروف خیلی به تیم یاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتاش فریبا: عیار استقلال مقابل پدیده معین می گردد، تیم به یک میاندار باتجربه احتیاج دارد و جپاروف خیلی به تیم یاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید