فوتبال دنیا، ساری: از طریق تلویزیون متوجه اخراجم از ناپولی شدم، ایگواین خائن نیست

سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی می گوید از طریق تلویزیون متوجه اخراج شدنش از سمت سرمربیگری ناپولی شد.

فوتبال دنیا، ساری: از طریق تلویزیون متوجه اخراجم از ناپولی شدم، ایگواین خائن نیست

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال ناپولی فصل گذشته با سرمربیگری مائوریتزیو ساری با کسب 91 امتیاز رکورد بیشترین امتیاز را در تاریخ این باشگاه به ثبت رساند و تنها تیمی بود که در چند سال اخیر واقعاً یوونتوس را به چالش کشید، هرچند در واپسین لحظات کورس قهرمانی در سری A ایتالیا را به بانوی پیر واگذار کرد. با این وجود دلورنتینس، رئیس باشگاه به دلیل اختلافی که با ساری داشت، او را در خاتمه فصل گذشته اخراج و کارلو آنچلوتی را به عنوان سرمربی جدید ناپلی ها منصوب کرد.

ساری در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی ایل ماتینو در پاسخ به این پرسش که آیا این صحت دارد که شمار از طریق تلویزیون از اخراج تان از سرمربیگری ناپولی آگاه شدید؟، گفت: بله، این حقیقت دارد و من از طریق تلویزیون آگاه شدم که دیگر سرمربی ناپولی نیستم. در قرارداد من بندی برای خاتمه همکاری وجود داشت، اما جدایی از این تیم خواسته من نبود. به نظرم اما در مورد زمان بندی اجرای این بند به من احترام گذاشته نشد. اکنون امیدوارم آنچلوتی بتواند به چیزی که من در ناپولی خیلی به آن نزدیک بودم، برسد.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش در حمایت از مهاجم کنونی میلان که در سال 2016 از ناپولی جدا و به یوونتوس پیوست، گفت: ایگواین خائن نیست و به کسی خیانت نکرد. مشکل او رئیس باشگاه ناپولی -دلورنتینس- بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، ساری: از طریق تلویزیون متوجه اخراجم از ناپولی شدم، ایگواین خائن نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ساری: از طریق تلویزیون متوجه اخراجم از ناپولی شدم، ایگواین خائن نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید