معاونت خدمات شهری شهرداری بدون سرپرست اداره می گردد

به گزارش خبرنگاران، پور محمد شریعتی نیا پیش از ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: یک ماه پیش معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان به مکان دیگری منتقل شد اما هنوز معاون جدید این معاونت معرفی نشده است.

معاونت خدمات شهری شهرداری بدون سرپرست اداره می گردد

وی با بیان اینکه معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان یکی از معاونت های اورژانسی شهرداری است و باید هرچه زودتر نظم و انضباط به این معاونت برگردد، توضیح داد: شهرداری اصفهان با گذشت یکسال از مدیریت جدیدش همچون دیگر شهرداری های کشور دچار مسائل اساسی در حوزه درآمد و شرایط مالی بوده و در هر شرایطی یک سال را به خوبی سپری نموده است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید نمود: شهرداری اصفهان نتوانستهف انتظارات کارگران خود را برآورده کند به خصوص آنکه حقوق و مزایای آنها با تأخیر پرداخت می گردد.

سازمان زیباسازی با بدهی زیادی روبرو است

معاون امور مالی و اقتصادی شهرداری اصفهان نیز در این جلسه گفت: با توجه به اینکه سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان سال گذشته در طول شش ماه هیچ سرپرستی نداشت و در حالت تعطیلی به سر می برد، بدهی های زیادی نیز روی هم تلنبار شد.

وی با بیان اینکه بدهی پیمانکاران که با سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان کار کردند از سال94، پرداخت نشده است، ادامه داد: حجم بالای بدهی ها منجر شد که سازمان زیباسازی توان اجرای پروژه را نداشته باشد.

مرتضی طهرانی با بیان اینکه تا انتها امسال حجم بالایی از بدهی های سازمان زیباسازی را پرداخت می کنیم، افزود: ساماندهی جدی این سازمان در دستور کار است.

عدم همخوانی میان هزینه و درآمد سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان

رئیس کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان نیز با بیان اینکه میزان هزینه ها و درآمد سازمان زیباسازی هم خوانی ندارد، افزود: سند جامع زیباسازی باید تدوین و بر اساس آن برنامه ریزی گردد.

نصیر ملت ادغام سازمان زیباسازی و سازمان پارک ها و فضای سبز را نادرست خاطرنشان کرد و گفت: ما در این زمینه تجربه ادغام سازمان ها را در حوزه فرهنگی و اجتماعی داشتیم و تجربه خوبی نبوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "معاونت خدمات شهری شهرداری بدون سرپرست اداره می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاونت خدمات شهری شهرداری بدون سرپرست اداره می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید