نامجومطلق: فقط شفر می تواند در این شرایط به استقلال یاری کند، الان زمان حمایت است

مجید نامجومطلق پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: تنها کسی که می تواند در این شرایط به استقلال یاری کند، شفر است و باید به او زمان بدهیم.

نامجومطلق: فقط شفر می تواند در این شرایط به استقلال یاری کند، الان زمان حمایت است

به گزارش خبرنگاران، مجید نامجومطلق در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره وضعیت این تیم گفت: برخی مسائل استقلال از سال گذشته آغاز شد و با رفتن ستاره ها شکل گرفت. الان باید با این شرایط کنار بیایم و بپذیریم این اتفاق اتفاق افتاده است تا راهکارها را پیدا کنیم و از این شرایط خارج شویم. قطعاً تعطیلات به استقلال یاری می نماید، چون در تیم تغییرات زیادی به وجود آمده است. تیم دگرگون شده است، ولی می توانیم از تعطیلات لیگ مثل تعطیلات فعلی استفاده کنیم تا تیم به هماهنگی برسد.

وی در ادامه اضافه نمود: به نظر من، استقلال در صورت صلاحدید شفر می تواند با جذب چند بازیکن در نیم فصل شرایط جدیدی پیدا کند. البته قبول دارم که جذب بازیکن در نیم فصل هم مسائل خاص خودش را دارد و بازیکن دریافت در ابتدای فصل راحت تر از نیم فصل است.

پیشکسوت استقلال در خاتمه گفت: زمان، زمان حمایت است. این اتفاق از سوی مدیریت باشگاه و کمیته فنی اتفاق افتاده است. سال گذشته شفر با همین شرایط استقلال را موفق کرد و اکنون باید این فرصت را به او بدهیم. به نظر شخص من تنها کسی که می تواند در این شرایط به استقلال یاری کند، آقای شفر است و باید به این مربی زمان بدهیم. اکنون تنها شفر می تواند به تیم استقلال یاری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نامجومطلق: فقط شفر می تواند در این شرایط به استقلال یاری کند، الان زمان حمایت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: فقط شفر می تواند در این شرایط به استقلال یاری کند، الان زمان حمایت است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید