واجب نیست لیگ برتر ادامه یابد، تراکتور می تواند سهمیه بگیرد

به گزارش وبلاگ عینکی باهوش، مرتضی اسدی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره احتمال آغاز دوباره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل جاری گفت: هیچ کس تصور نمی کرد سلامت مردم و جامعه به خطر بیافتد. سازمان لیگ هم مجبور شد مثل تمام کشورها تصمیم به تعطیلی بازی های داخلی باشگاه ها بگیرد. بنابراین تیم ها در آغاز بازی ها شرایط کاملا متفاوتی را نسبت به گذشته خواهند داشت.

واجب نیست لیگ برتر ادامه یابد، تراکتور می تواند سهمیه بگیرد

کارشناس فوتبال ایران اضافه نمود: اینکه بازی های فصل جاری لیگ برتر آغاز گردد تصمیم خوبی برای تیم هایی است که در کورس قهرمانی هستند. به هر حال هزینه های زیادی را باشگاه ها انجام داده اند تا بتوانند نتیجه بگیرند. حالا هم تنها 9 هفته تا سرانجام بازی ها باقی مانده و بهتر است با رعایت سلامتی کامل جامعه، بازی ها برگزار گردد. در غیر اینصورت واجب نیست لیگ را ادامه دهند.

پیشکسوت تراکتور تبریز درباره احتمال قهرمانی این تیم در لیگ برتر فصل جاری تاکید نمود: فاصله 10 امتیازی پرسپولیس به عنوان صدرنشن با تراکتور به سختی کم می گردد بخصوص اینکه کمتر از یک سوم مسابقات، باقی مانده است.

اسدی تاکید نمود: فکر می کنم تراکتور می تواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بطور قطع کسب کند و جام حذفی را با هوشمندی بالای سر ببرد. در لیگ برتر هم بهتر است این تیم به فکر فصل آینده باشد تا بتواند برای دراز مدت برنامه ریزی فنی قابل ملاحظه ای در جهت کسب قهرمانی داشته باشد. تراکتور توان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را نیز برای فصل آینده دارد.

اسدی در سرانجام اعلام نمود: این تیم هزینه های زیادی را دو سال گذشته نموده است. اگر دوراندیشی در بخش فنی باشگاه به وجود بیاید شاهد موفقیت ها متوالی این تیم پرهوادار در لیگ برتر ایران هم خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واجب نیست لیگ برتر ادامه یابد، تراکتور می تواند سهمیه بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واجب نیست لیگ برتر ادامه یابد، تراکتور می تواند سهمیه بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید