ورود جنجالی پسر عاشق پیشه به مدرسه دخترانه

پسر 18 ساله وقتی دریافت دختر مورد علاقه اش خواستگار دیگری دارد به مدرسه او رفت تا این دختر دانش آموز را برباید.

ورود جنجالی پسر عاشق پیشه به مدرسه دخترانه

به گزارش ، صبح روز 3 بهمن بود که ورود پسر 18 ساله ای به یک دبیرستان دخترانه در جنوب تهران جنجال ساز شد.

سرایدار مدرسه با دیدن وی قصد داشت از ورودش جلوگیری کند، اما ایمان با دست او را کنار زد و با سرعتی که برای خودش هم دور از انتظار بود وارد حیاط شد.

دویدن او در میان دختران دبیرستانی که به سمت کلاس هایشان می رفتند غوغایی به پا نموده بود بلافاصله از پله ها بالا رفت. می دانست که کلاس رها - دختر مورد علاقه اش - در طبقه دوم است. اما هنوز به کلاس نرسیده بود که داخل راه پله ها رها را با دوستانش دید.

ایمان ناگهان دست رها را گرفت و او را به سمت پایین کشید. رها سعی داشت دستش را از میان دستان او خارج کند و با فریاد یاری می خواست. همکلاسی هایش که این صحنه را دیدند بلافاصله به پسر جوان حمله کردند، اما عصبانیت او در حدی بود که دوباره دست رها را گرفت و این بار با شدتی بیشتر او را به طرف پله ها کشید. اما بازهم با واکنش دوستان رها روبرو شد و قبل از رسیدن مدیر و معلمان از مدرسه فرار کرد.

گزارش آدم ربایی

به دنبال این ماجرا، خانواده رها به دادسرای جنایی تهران رفته و از ایمان به خاطر اقدام به ربودن دخترشان شکایت کردند. با این شکایت به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی وارد عمل شدند. در آنالیز های اولیه کارآگاهان به دستور بازپرس سهرابی به بازبینی دوربین مداربسته مدرسه پرداختند و تعیین شد که پسر جوان وارد مدرسه شده و با زور قصد ربودن رها را داشته است.

دوستی اینستاگرامی

دختر دانش آموز در رابطه با این حادثه گفت: دو سال قبل در اینستاگرام با ایمان آشنا شدم. یکی از فالوورهایم بود و با قبول درخواستش کم کم جذب عکس هایش شدم. به نظر می رسید که وضع اقتصادی خوبی دارد. از طرفی ایمان مدام به من ابراز علاقه می کرد و این دوستی تا الان طول کشید. اما ظاهراً روز حادثه چند پسر جوان ایمان را در خیابان کتک زده و تهدیدش نموده بودند که به رابطه اش با من خاتمه دهد. یکی از آن ها گفته بود خواستگار من است و اگر دست از سر من برندارد بد خواهد دید. ایمان هم که از این ماجرا ناراحت شده بود با همان حالت عصبانیت وارد مدرسه شده و از من خواست تا با او به سراغ پسر ها برویم.

دستگیری پسر جوان

در ادامه تحقیقات و با شناسایی هویت ایمان، مأموران پسر 18 ساله را دستگیر کردند. ایمان در آنالیز ها گفت: من عاشق رها هستم و قرار بود ازدواج کنیم، اما چند ماهی می شد که رفتارش تغییر نموده بود. جواب تلفن هایم را دیر می داد و پنهانی از خانه بیرون می رفت. در نهایت هم بهانه ای گرفت و به دوستی مان خاتمه داد.

وقتی روز حادثه پسر جوانی را مقابل مدرسه دیدم و گفت: می خواهد با رها ازدواج کند و مرا کتک زد بشدت عصبی شدم و می خواستم رها را با او رو به رو کنم تا ببینم حرفش درست است یا نه وگرنه قصد ربودن او را نداشتم. با اظهارات پسر جوان، تحقیقات در رابطه با این موضوع ادامه دارد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ورود جنجالی پسر عاشق پیشه به مدرسه دخترانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود جنجالی پسر عاشق پیشه به مدرسه دخترانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید