پادووانی به دنبال شکایت از استقلال به فیفا ، کسی جوابگو نیست

به گزارش وبلاگ عینکی باهوش، پادووانی معتقد است کسی در استقلال جوابگوی او نیست از این رو میخواهد از باشگاه به فیفا شکایت کند.

پادووانی به دنبال شکایت از استقلال به فیفا ، کسی جوابگو نیست

به گزارش ایلنا، درحالی که طرفداران استقلال از بابت پرداخت طلب پروپئیچ خیالشان راحت بود و از کسر امتیاز و محرومیت در پنجره نقل و انتقالاتی گریختند، اظهارات جدید لئوناردو پادوانی موجب آزرده خاطر شدن طرفداران شد. بازیکن 35ساله که اکنون در برزیل حضور دارد بابیان اینکه برای ادامه روند درمانی خود به پول احتیاج دارد و طلبش از باشگاه استقلال هنوز به صورت کامل پرداخت نشده است دوباره بر سر زبان ها افتاد.

بازی برگشت استقلال و فولاد در لیگ هفدهم آخرین مسابقه ای بود که لئوناردو پادوانی پیراهن استقلال را برتن کرد. او با برخوردی که با آرمین سهرابیان داشت از ناحیه گردن آسیب دید و توان حرکتی خود را از دست داد. پادوانی پس از مدتی حضور در تهران و پیگیری روند درمان زیر نظر کادر پزشکی باشگاه به برزیل سفر کرد تا در زادگاهش درمان گردد.

این مدافع 35 ساله که به تازگی با تمریناتی که داشتی راه رفتن با مراقبت را شروع نموده، با انتشار پیامی تلخ از طرفداران استقلال یاری خواست تا مسئولان این باشگاه را وادار به تسویه حساب با این بازیکن نمایند تا او بتواند روند درمانش را تکمیل کند. پادوانی که بحث مربیگری اش در استقلال و حضور در کادرفنی هم مطرح شده بود، عنوان نموده بود که باشگاه استقلال جوابگوی تلفن های این بازیکن نیست.

در رابطه با پادوانی طرفداران استقلال باید نگرانی جدیدی داشته باشند. این بازیکن باوجوداینکه مدت زمان زیادی خواهان پرداخت مطالباتش شده و مدیران باشگاه هم به تازگی اعلام کردند که این ماجرا را در دستور کار قرار داده اند اما خیلی جدی پیگیر دریافت باقی مانده قراردادش است. ازاین رو این بازیکن برزیلی می خواهد با گگرددن پرونده ای در فیفا و شکایتی رسمی مانند پروپئیچ طلبش را دریافت کند.

پادوانی در این خصوص گفت: من کلاً 140 هزار دلار از استقلال طلب داشتم. قبل از اینکه از ایران بروم به باشگاه استقلال نامه ای دادم که مدیرعامل استقلال گفتند مسئله ای نیست و طلب را پرداخت می کنیم. اما متأسفانه هرروز مثل امروز تنها حرف و حرف و حرف می شنوم. من طلب زمانی که آقای منصوریان در استقلال بودند را گرفتم ولی بعدش قرار شد 140 هزار دلار باقی مانده را قسط بندی نمایند. ماه اول و دوم هر قسط 20 هزار دلار ماه و سوم چهار دو 50 هزار دلار قرار بود پرداخت گردد. قرار شد دو قسط پایانی هر شش ماه یک بار باشد که متأسفانه دیگر پرداخت نشد و من الان نزدیک به 100 هزار دلار از استقلال طلب دارم. چند وقت پیش با یک وکیل برزیلی صحبت کردم و قرار شد از استقلال به فیفا شکایت کنم. حتی یک واسطه هم از استقلالی ها با من تماس گرفت ایشان در گرجستان تیم داری می نمایند و به من گفتند که درباره این طلب با باشگاه صحبت می نمایند. اما من نمی خواهم که دیگر وعده و وعید بشنوم. وکیل برزیلی از من خواست عکس های مصدومیت در زمین، آمبولانس و حتی بیمارستان را برای او ارسال کنم تا آن ها را به فیفا نشان بدهد. مطمئن باشید دیگر منتظر استقلالی ها نمی مانم چون جوابگوی من نیستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "پادووانی به دنبال شکایت از استقلال به فیفا ، کسی جوابگو نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پادووانی به دنبال شکایت از استقلال به فیفا ، کسی جوابگو نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید