از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، مایکروسافت از کاربران خود می خواهد جستجوی وب در اینترنت اکسپلورر را متوقف نمایند.

از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید

کریس جکسون مدیر ارشد امنیت سایبری این شرکت فناوری از کاربران خواسته از این مرورگر قدیمی استفاده ننمایند. این در حالی است که مایکروسافت از سال 2015 میلادی نیز به طور رسمی این سرویس را قطع کرد.

در مقابل جکسون از کاربران خواسته از مرورگرهای مدرن تری استفاده نمایند که مجهز به استانداردهای وب فعلی هستند. همچنین او در یک پست وبلاگی دلایل اینکه چرا کاربران باید از مرورگرهای جدید استفاده نمایند را نیز بیان نموده است.

بسیاری از کاربران از مرورگرهایی مانند گوگل کروم، فایرفاکس یا مرورگر ادج مایکروسافت استفاده می نمایند. اما بعضی کسب وکارها هنوز هم از اینترنت اکسپلورر استفاده می نمایند.

جالب آنکه جکسون در این پست وبلاگی اینترنت اکسپلورر را حتی به عنوان یک مرورگر معرفی نمی کند.

او در این باره می نویسد: اینترنت اکسپلورر یک راه چاره همسان سازی است. ما از استانداردهای جدید وب پشتیبانی نمی کنیم. هرچند بسیاری از وب سایت ها در این پلتفرم مسئله ای ندارند اما توسعه دهندگان به طور کلی از اینترنت اکسپلورر برای تست ها استفاده نمی نمایند. آنها از مرورگرهای مدرن استفاده می نمایند.

همچنین به گفته جکسون هنگامیکه شرکت ها همچنان به استفاده از اینترنت اکسپلورر ادامه می دهند، در نهایت مجبور می شوند هزینه ای اضافی برای پشتیبانی از نرم افزارهای قدیمی پرداخت نمایند که با گذر زمان انباشته می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید