اخبار مجلس

خبرنگاران مصرف سوخت خودرو در آستارا 61 درصد کاهش یافت

آستارا - خبرنگاران - رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی آستارا گفت: مصرف سوخت خودرو در این شهرستان در مقایسه با فروردین ماه سال قبل، به دلیل محدودیت های تردد، 61 درصد کاهش یافته است.

31 اردیبهشت 1399

بازنشسته ها و اقشار ضعیف در افزایش حقوق و توزیع یارانه مدنظر قرار گیرند

منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع یارانه و افزایش حقوق ها باید بازنشسته ها و گروه های ضعیف و محروم مدنظر قرار گیرند تا فاصله طبقاتی افزوده نشود.

17 اردیبهشت 1399

خبرنگاران علاوی و الحلبوسی برای تصویب دولت به توافق رسیدند

بغداد - خبرنگاران - پس از تعویق نشست رای اعتماد کابینه در پنجشنبه گذشته به دنبال اختلافات سیاسی جناح های کرد و اهل سنت، خبرهای امروز شنبه حاکی از توافق بین رئیس مجلس و نخست وزیر مکلف عراق دارد.

27 فروردین 1399

خبرنگاران سیستان و بلوچستان رتبه نخست اعتبارات استانی بودجه سال آینده را دارد

زاهدان- خبرنگاران- رییس دفترامور استانها و مناطق سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سیستان و بلوچستان رتبه نخست اعتبارات استانی لایحه بودجه سال آینده را به خود اختصاص داده است.

25 فروردین 1399

درآمد برگزاری کلاس های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی معین شد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: از محل برگزاری کلاس های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی درآمد 106 میلیارد و 534 میلیون در سال 96 به 463 میلیارد و 167 میلیون در سال 97 رسیده که رشد 400 درصدی را داشتیم.

11 اسفند 1398

احمدی لاشکی: راهکارهای جلوگیری از فرار مالیاتی سلاطین در کمیسیون تلفیق، درآمدهای مالیاتی فشارهای زیادی بر مردم وارد می نماید

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 گفت: باید به طور شفاف به موضوع فرارهای مالیاتی در کمیسیون تلفیق بودجه ورود کنیم و افرادی که به طور انحصاری سلطان بعضی کالاها شده اند را مجبور به دادن مالیات کنیم.

28 بهمن 1398

فرصت های تجاری، علمی و امنیت پایدار در مجمع مجالس آسیایی

رئیس مجلس شورای اسلامی مهمترین اهداف سفر به ترکیه برای حضور در مجمع مجالس کشور های آسیایی را تشریح کرد.

9 بهمن 1398

بودجه دانشگاه و مصوبات شورای فرهنگی به اطلاع دانشجویان می رسد

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: در زمینه بودجه یا مصوبات شورای فرهنگی دانشگاه و هرچه مربوط به حوزه دانشجویی می شود، محرمانه ای با دانشجویان نداریم.

18 دی 1398

مجلس انگلیس به طرح تسلط بر روند برگزیت رای مثبت داد

لندن - خبرنگاران - در حالی که مجلس انگلیس در آستانه خروج از اتحادیه اروپا روزهای پرحرارتی را پشت سر می گذارد، قانون گذاران این کشور شامگاه دوشنبه به لایحه ای رای دادند که بر خلاف تمایل دولت محافظه کار ترزا می، کنترل روند برگزیت را به دست بگیرند.

9 تیر 1398

حقوق برگشت خورد

صحن علنی مجلس نیز نتوانست محلی برای توافق در رابطه با درصد افزایش و سازوکار پرداخت حقوق کارکنان در سال آینده باشد و در نهایت بار دیگر تبصره حقوق برای آنالیز بیشتر به کمیسیون تلفیق برگشت خورد. این در حالی است که پیش از این بعضی نمایندگان اعلام نموده بودند...

30 خرداد 1398

نوبخت: دولت سعی دارد برای رشد مالی از همه منابع خارجی استفاده کند

رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر این که استفاده از منابع خارجی برای احداث و توسعه طرح ها خلاف قانون نیست، گفت: مجلس شورای اسلامی، دولت را در قانون برنامه ششم توسعه مکلف نموده تا از منابع خارجی برای توسعه و احداث طرح های عمرانی استفاده کند.

25 خرداد 1398

واگذاری 32 هکتار از اراضی پردیسان به ساکنان سکونت گاه های غیر رسمی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 32 هکتار اراضی در پردیسان قرار است در اختیار ساکنان سکونت گاه های غیر رسمی قرار بگیرد تا شرایط خوبی را در تأمین مسکن برای آنها به وجود آورد.

23 خرداد 1398

واکنش ها به پولی شدن تردد از تونل های شهری

به گزارش خبرنگاران، پس از انتشار تهیه لایحه ای در خصوص معین نرخ بهای تردد وسایل نقلیه در تونل ها و معابر خاص شهر تهران توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک و آنالیز آن در اداره تدوین قوانین شهرداری تهران مرکز ارتباطات و امور بین المللی شهرداری تهران اعلام نمود...

3 خرداد 1398

شمار مشترکان اینترنت پهن باند به 67 میلیون نفر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی در نشست دوره ای دستیاران حقوق شهروندی وزارتخانه ها و سازمان ها که در وزارت ارتباطات برگزار گردید، با اشاره به اینکه منشا بسیاری از گلایه ها به ادراک حقوق شهروندی بر می شود، گفت: ریشه بسیاری...

15 دی 1397

تذکر نماینده اصفهان به وزیر صنعت درباره مشکلات گمرکی فعالان بخش خصوصی

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: علی رغم اینکه وزیر صنعت اعلام نموده است افرادی که تا قبل 16 ماه بدهی خود را پرداخت کردند دیگر نیازی به پرداخت مابه التفاوت ارز نیست، اما گمرک اعلام می نماید که این مصوبه به صورت قانونی به ما ابلاغ نشده است.

8 آبان 1397

حریق ساختمانی در شیکاگو جان 6 کودک را گرفت

در حادثه آتش سوزی که در حومه شهر شیکاگوی آمریکا رخ داد دست کم هشت تن کشته شدند.

5 آبان 1397

خبرنگار سرباز خط مقدم اطلاع رسانی و مطالبه گری است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، سید حسن حسینی شاهرودی در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، نوشت: خبرنگار صاحب اندیشه‌ای است که لباس خدمت بر تن دارد تا در مرارت‌ها و سختی‌ها از خود بگذرد و چرخ اطلاع‌رسانی...

24 مرداد 1397